Piszcie co chcecie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Horgh
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 54

Odp: Polecacie serwer wirtualny?

moja firma zastanawia się nad przeniesieniem danych do serwera wirtualnego. Wydaje mi się, że serwer wirtualny jest praktyczniejszy od takiego fizycznego. Co sądzicie? Jakie widzicie zalety serwera wirtualnego?

Offline

Nathaniel
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 72

Odp: Polecacie serwer wirtualny?

my również przerzucilismy się na wirtualny serwer. Po pół roku uzytkowania mogę ci spokojnie powiedziec, że na pewno na wirtualnym serwerze się oszczędza. Powody są oczywiście banalne. Po pierwsze nie kupujesz sprzętu, do niego oprogramowania i nie zatrudniasz osoby, która miałaby się zająć obsługą serwera. Płacisz za utrzymanie serwera wirtualnego. Bardzo polecam ci firmę, która nam to wszystko świetnie wyjaśniła i zaoferowała korzystanie z wirtualnego serwera. Wejdź sobie na stronę https://www.lizard.pl/oferta-na-vps i poczytaj o specyfice usługi. My jesteśmy szczęśliwi, że zostaje nam sporo kasy w kieszeni.

Offline

miscreant...
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-08-28
Liczba postów: 16

Odp: Polecacie serwer wirtualny?

jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Firma Lizard ma świetnych i bardzo pomocnych fachowców. Oferują usługi chyba w każdej strefie branży IT, zresztą warto poczytać na stronie  https://www.lizard.pl/ i ma się pełny ogląd sytuacji. Ludzie bardzo fajni.

Offline